Změna vstupu 

Hlavní změna je, že horní areál u tramvajové zastávky Výstaviště, kde byli vždy pokladny, bude uzavřen z důvodu rekonstrukce levého křídla Průmyslového paláce. Vstup do areálu bude v ulici Za elektrárnou, který se nachází u železničního mostu. Aby jste nebloudili, bude vyznačen plánek a šípky pro lepší orientaci jak se k nám dostat.

Pro nevidomé a pro návštěvníky co mají problém porozumět mapě nebo přiloženému plánku popis trasy:

– pokud přijedete tramvají na Výstaviště ze strany od Veletržního paláce, tak se vydáte ve směru tramvajových kolejí směr Nádraží Holešovice. Pokud půjdete podle navigace v mapě, je to ulice U Výstaviště. Dojdete na křižovatku ulic Bubenská a za Elektrárnou. Orientační bod je, že křižovatka je se semaforem, který by měl být i ozvučen. Na křižovatce zatočíte doleva do ulice za Elektrárnou, kde po několika metrech (přibližně 3 minuty chůze), dojdete ke vstupu do areálu Výstaviště k pokladnám na Matějskou pouť.

V druhém případě pokud půjdete od metra Nádraží Holešovice (doporučujeme východ, kde jezdí autobusy do ZOO a nachází se zde McDonalds), tak doporučujeme nejezdit tramvají ale jít tento rok pěšky, protože by jste se museli vracet, jako je výše popsáno v prvním případě, jen v protisměru jízdy tramvaje od zastávky Výstaviště.

Od tramvajové zastávky Nádraží Holešovice jděte po směru jízdy tramvaje jak jste vždy zvyklí. Doporučujeme přejít silnici na chodník na druhou stranu. Půjdete ulicí Vrbenského, až dojdete na křižovatku ulice Partyzánská. Touto ulicí půjdete doleva a po pár metrech bude nad vámi železniční most a za ním cesta půjde do kopce. Až vyjdete kopec, dojdete na křižovatku se semaforem. Opatrně přejděte tramvajové koleje doprava a vydejte se ulicí Za elektrárnou. Po pár metrech (přibližně 3 minuty chůze) dojdete k areálu Výstaviště k pokladnám Matějské pouti.